Manažer a koordinátor projektů realizace osvětlení

Společnost APTO a. s. hledá toho správného člověka na pozici manažera a koordinátora projektů realizace osvětlení
APTO a.s. je česká společnost zabývající se od roku 2004 návrhem, výrobou, instalací a servisem LED interiérových i exteriérových svítidel a světelných zdrojů určených pro veřejný i soukromý sektor. Podívejte se sami - www.apto.cz.

Co vlastně bude Vaším úkolem?
- Budete provádět koordinační činnost v oboru elektro (MN, NN), různého charakteru z oblasti zaměření naší společnosti. Denně budete komunikovat s několika týmy mladých lidí, kteří realizují práce v rámci našich projektů a koordinovat je.
- Pro tuto pozici potřebujeme lidi, kteří rádi občas cestují, převážně v rámci ČR a mají řidičský průkaz skupiny B.
- Vaším úkolem bude dohlížet na postup a plnění svěřených projektů elektroinstalace NN, venkovní infrastruktury VN, NN a VO a také občasná práce v terénu v Čechách a na Slovensku.
- Na starosti budete mít také kompletaci a tvorbu projektové dokumentace (bloková schémata, technické zprávy z již existujících instalací, zápisy z jednání, harmonogramy).
- Jste komunikativní typ? Přesně to se nám hodí. Každý den budete v kontaktu s klienty, realizátory stavby a kolegy.

Pokud byste se rádi připojili do našeho mladého kolektivu, měli byste mít zkušenosti s níže uvedeným nebo se rádi učili novým věcem.
- Hledáme člověka, který má již nějaké zkušenosti s přípravou projektu a vlastní koordinací realizačních činností (elektro + montáž) a zná některý z CAE systémů, nejlépe Eplan, AutoCAD, InTools apod. (výhodou DIALux, RELUX atd.) Případné mezery ve znalostech bychom mohli doučit.
- Měli byste mít alespoň SŠ vzdělání se zaměřením na elektro a vyhlášku č. 50/1978 Sb., samozřejmě je pro nás i vás výhodou autorizace dle zák. 360/92 Sb.
- Jste časově flexibilní? Skvěle, i délka pracovní doby jednotlivých pracovních dnů může být předmětem domluvy.
- Hledáme prostě sympatického, komunikativního, však samostatného a rozhodného člověka, který se ničeho nebojí.
- Interní pravidla pro vedení projektů i chod samotné firmy nejsou stanovena jako dogma. Kreativní a přínosné nápady na jejich zlepšení a zefektivnění vedení firmy jistě uvítá.

A co Vám můžeme nabídnout?
- Nabízíme Vám práci ve velmi úspěšné společnosti na HPP, nedaleko metra Opatov v nových a skvěle vypadajících kancelářích s malou relax zónou.
- Jsme tým mladých lidí, který rád přijme dalšího schopného člověka.
- Finance jsou opět tématem ke komunikaci, nicméně Vám můžeme nabídnout 35.000,- Kč až 60.000,- Kč za měsíc.
- Firemní telefon a notebook / PC jsou samozřejmostí, pro služební cesty Vám bude k dispozici i služební automobil.

Pokud máte 100% zájem o obor, ochotu se vzdělávat a alespoň 2 roky praxe, budeme velice rádi, když se nám ozvete a nastoupíte v co nejbližším možném termínu. Budeme se těšit!